Jonizator wody Revelation II Zobacz większe

Jonizator wody Revelation II

Nowy

Wyczynowy jonizator wody Revelation II Turbo - najmocniejsze urządzenie na świecie
9 tytanowych płyt pokrytych platyną, podzlewozmywakowy jonizator wody z elektroniczną baterią (wylewką), sterującą każdym aspektem pracy urządzenia, oraz wyświetlaczem LCD

Więcej szczegółów

Opis produktu

Nowy wymiar jonizacji wody.

Co się stanie, jeśli koreańska firma EOS Hi Tech postanowi wyprodukować najsilniejszy i najtrwalszy jonizator za jak najniższą cenę? Powstanie Revelation II


Profesjonalny jonizator, dzięki któremu Twój dom uzyska dostęp do każdej wody jonizowanej, jaką tylko można sobie wyobrazić. Luksusowy i nowoczesny design jonizatora i baterii rewelacyjnie wkomponuje się w nawet najbardziej wyrafinowane wnętrze kuchni. Urządzenie to potrafi błyskawicznie zmienić zwykłą kranówkę w idealnie czystą, żywą, alkaliczną wodę jonizowaną.

Rozejrzyj się po swojej kuchni i wyobraź sobie, gdzie chciałbyś postawić swój nowy jonizator. Jeżeli stwierdzasz, że najlepszym miejscem jest szafka pod zlewem, to znaczy, że potrzebny jest Ci jonizator podzlewozmywakowy, taki jak Revelation II (aby zobaczyć bliźniaczy model nablatowy, kliknij w ten link). Revelation II wyposażony jest w baterię z wyświetlaczem LCD, która w wygodny sposób podaje wybraną wodę i umożliwia sterowanie pracą urządzenia. Czy widzisz jak wspaniale będzie się komponować w Twojej kuchni? Rozumiesz jak łatwo można wprowadzić do swojego domu najlepszą i najzdrowszą alkaliczną wodę jonizowaną? Dzieli Cię od tego tylko kilka kliknięć.
 


Dlaczego warto mieć w domu profesjonalny jonizator wody?
 

Krótko mówiąc, tylko z profesjonalnego jonizatora można uzyskać prawdziwą alkaliczną wodę jonizowaną, która pomoże Ci w odkwaszaniu organizmu — najważniejszym kroku do dobrego zdrowia i kondycji.

Japońskie Ministerstwo Zdrowia już w 1965 r. oficjalnie uznało, że alkaliczna woda jonizowana leczy przewlekłą biegunkę, zaparcia, niestrawność oraz choroby żołądka i jelit. Pomaga ona też w trawieniu pokarmu. Łagodzi nadkwasotę żołądka i zapalenie błony śluzowej żołądka, a także zapobiega powstawaniu wrzodów żołądka i dwunastnicy. Wieloletnie badania przeprowadzone przez rozmaitych naukowców na całym świecie wykazały, że woda alkaliczna zwiększa gęstość kości, wspomaga pracę jelit i odwraca proces tworzenia się komórek nowotworowych (wyniki niektórych badań możesz znaleźć na naszym blogu).

Korzyści z picia alkalicznej wody są niepodważalne, o czym obszernie dyskutujemy na naszym blogu. W skrócie, zapobiega to wielu chorobom, takim jak cukrzyca, otyłość, przewlekła biegunka, astma, zapalenie wątroby, przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie skóry, wysoki poziom cholesterolu, zespół Meniere'a, bezsenność, nerwobóle, objawy menopauzy, hemoroidy, ból pleców itd.

Pytanie "Czy powinienem kupić jonizator wody" w ogóle nie powinno być zadawane. Z inwestycji w jonizator odniesie korzyści cała twoja rodzina. Jeśli zastanawiasz się, jaki jonizator byłby najlepszy, zadzwoń do nas po poradę, albo od razu wybierz Revelation II! Dlaczego?

 

Zalety jonizatora wody Revelation II TURBO:

 • Unikalna Funkcja TURBO.  Jeden przycisk rozpoczyna produkcję wody o najmocniejszym pH, świetnie nadającej się do czyszczenia i dezynfekcji, a także do usuwania toksyn i pestycydów z owoców i warzyw.

 

 • Dziewięć dużych, platynowo-tytanowych płyt.  Dzięki nim urządzenie produkuje smaczną jonizowaną wodę w zakresie 3-11 pH (w zależności od jakości wody surowej).

 

 • 325 Wat.  Duża moc niezbędna do jonizacji wody.

 

 • 7-kolorowy wyświetlacz LCD.  Wyświetla poziom pH, żywotność filtra, i inne informacje.

 

 • Panel dotykowy.  Bateria wyposażona jest w wodoodporny, dotykowy panel, umożliwiający wygodne sterowanie pracą urządzenia.

 

 • 76 programów jakości wody (ustawień pH i ORP).  Więcej niż ma jakikolwiek inny jonizator! Możliwość dostosowania do każdej wody. Dla własnych potrzeb jonizator można zaprogramować tak, by proces jonizacji dla wybranego poziomu był silniejszy lub słabszy.

 

 • Elektryczny system SMPS.  Zmniejsza ciepło i zwiększa precyzję jonizacji.

 

 • 10 poziomów jonizacji wody.  Urządzenie produkuje wodę alkaliczną o 5 różnych poziomach pH oraz wodę kwaśną o 4 różnych poziomach pH. Dodatkowo do wyboru woda filtrowana o pH neutralnym.

 

 • Najlepszy system filtracji. Doskonale oczyszcza i uzdatnia wodę przed jonizacją! 

 

 • Niezrównany wygląd. Zaprojektowany przez najlepszych inżynierów EOS, by prezentował się lepiej niż jakikolwiek inny jonizator.

 

 • Komunikaty głosowe. Urządzenie poinformuje Cię komunikatem głosowym, jaki poziom wody został wybrany. Pięć językach do wyboru (angielski, włoski, niemiecki, rosyjski i koreański).

 

 • Automatyczny system płukania. Wykrywa zanieczyszczenia na płytach i czyści je tylko wtedy, gdy to konieczne, oszczędzając w ten sposób wodę i energię. Dodatkowo przeprowadza płukanie przewodów i wylewki po każdorazowym poborze wody.

 

 • 5 lat pełnej gwarancji

 

 • Zaufany producent. Wyprodukowany przez koreańską firmę EOS Hi-Tech, jednego z czołowych producentów jonizatorów wody na świecie.

 

 


Spośród całej gamy jonizatorów na rynku Revelation II wyróżnia się jako prawdziwie profesjonalny, wręcz wyczynowy sprzęt. Dzięki 9 naprawdę dużym płytom jonizującym produkuje wodę nie tylko o pożądanej, stabilnej wartości pH (możliwa zmiana co 0,5 stopnia), ale też o niezwykle niskim (ujemnym), antyoksydacyjnym poziomie ORP. To właśnie zaawansowana technologia, moc, ilość i wielkość płyt oraz komfort użytkowania sprawiają, że model ten stał się znany na całym świecie.

Bateria jonizatora jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada dwie ruchome wylewki: górna podaje wodę alkaliczną, dolna wodę kwaśną — jednocześnie produkowane są dwa rodzaje wody. Nie ma żadnych zaworów ani kranów — uruchomienie produkcji wody oraz wybór poziomu pH dokonasz jednym dotknięciem! Poznaj wygodę elektronicznego sterowania baterią kuchenną!

Sterowanie funkcjami urządzenia ułatwiają przyciski wbudowane w baterii. Pięć personalizowanych poziomów alkaliczności (pH 8.5 – 11), cztery poziomy wody kwaśnej (pH 3 – 6), oraz przycisk wody oczyszczonej. Aby wybrać pożądany poziom wody alkalicznej wystarczy po prostu nacisnąć przycisk  ALKALINE a następnie uruchomić przepływ wody naciskając przycisk ON/OFF. Na tej samej zasadzie, aby otrzymać wodę kwaśną, wystarczy nacisnąć przycisk ACIDIC, a żeby uzyskać wodę oczyszczoną, nacisnąć przycisk PURE. Uruchomienie funkcji TURBO jest równie proste — naciskamy i przytrzymujemy przez 5 sekund przycisk ALKALINE, a urządzenie zaczyna produkować wodę o najwyższym i najniższym pH w tym samym czasie!

 
 

Na elektronicznym wyświetlaczu wylewki widać aż 10 informacji dotyczących pracy urządzenia:
- rodzaj wybranej wody (alkaliczna, kwaśna, filtrowana)
- trwa płukanie elektrod
- regulacja głośności komunikatów głosowych
- wartość pH wytwarzanej wody
- urządzenie wytwarza wodę
- bieżący przepływ wody
- wskazania serwisowe
- przerwa w dopływie wody
- zużycie wkładów (dwa oddzielne wskaźniki dla każdego z dwóch wieloetapowych systemów filtracji)Dziewięć płyt jonizacyjnych wykonanych według zaawansowanej technologii oraz dwa wielostopniowe filtry tego urządzenia są schowane w szafce pod twoim zlewem. System filtracji spełnia wymagania stawiane urządzeniom medycznym. Wbudowane filtry oczyszczają i uzdatniają wodę kranową, która następnie trafia do komory elektrolizy. Revelation II posiada komorę o wyjątkowo dużych rozmiarach. W niej woda jest rozdzielana na alkaliczną i kwaśną. W rezultacie z wylewki otrzymujemy wodę jonizowaną, która charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami zdrowotnymi. Poziom pH podawanej wody jest pokazywany na wodoodpornym wyświetlaczu LCD.

 

 

Dane techniczne urządzenia:

Wymiary urządzenia:(mm): 340 szer. x 150 gł. x 350 wys.
Wymiary wylewki (mm): 266 wys. x 55 średnica
 


Alkaliczne/Kwaśne poziomy: pH 3-11*
Potencjał redox ORP (przeciwutleniacz): do -800mV*

Maksymalna wydajność: do 4 litrów/minuta
Powierzchnia elektrod: 1300 cm2

 * możliwe do uzyskania poziomy pH i ORP zależą od ilości minerałów w wodzie zasilającej. 

 

 Zaawansowany system filtracji wody: 
 


 Żywotność filtrów: Filtr główny: 4 000l / filtr pomocniczy: 8 000l

W Jonizator Revelation II wbudowano system filtracji z najwyższej półki. Znajdujące się w urządzeniu dwa filtry z 16 etapami filtracji, oczyszczają, uzdatniają oraz rewitalizują wodę, a to wszystko bezpośrednio przed procesem jonizacji — dzięki temu woda jest świeża i smaczna.

 

Filtr 1: Filtr sedymentacyjny, a do tego złoże jonowymienne do usuwania fluorku, węgiel aktywowany oraz 4 złoża antybakteryjne.

 

Filtr 2: Węgiel aktywny wzbogacony srebrem, oczyszczony wapń, węgiel aktywowany, filtr ceramiczny, a także 5 złóż antybakteryjnych. Taka filtracja chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed bakteriami, chlorem i innymi zanieczyszczeniami, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Po przepłynięciu przez system filtró woda jest świeża, czysta, bezpieczna i gotowa do jonizacji!

Jonizator Revelation II w zasadzie nie ma minusów!

 

WYPRBRÓBUJ ZA DARMO PRZEZ 30 DNI!!!
Ten produkt objęty jest Gwarancją Satysfakcji.

Oznacza to, że każdy klient otrzymuje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu. Jeżeli okaże się, że po 30 dniach używania produktu z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z dokonanego wyboru, oddamy Ci pieniądze!

 

alt

 
Firma Global Water to bezpośredni importer - przedstawiciel producenta. Nie kupujesz od pośrednika lub domokrążcy, który jutro zniknie z rynku.
Jako jedyna firma w Europie oferujemy 30-dniową Gwarancję Satysfakcji ponieważ jesteśmy całkowicie pewni najwyższej jakości oferowanych produktów. Sprawdź nas!

Wysyłka kurierem gratis!


Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Dzwoń: 501 745 359

Więcej o jonizatorach wody przeczytasz na naszym blogu 
Jeśli chcesz szybko zostać ekspertem w dziedzinie jonizatorów, a nie masz wiele czasu na czytanie, zapisz się na kurs!

 


 

ŻYJ ZDROWO!

W komplecie z produktem otrzymasz również zestaw praktycznych poradników które wprowadzą Cię w świat wody alkalicznej: 
- Informator jak w praktyce wykorzystać jonizator
- Kompletny przewodnik po wodzie alkalicznej 
(45 stron formatu A4) - wszystkie dostępne informacje na temat jonizacji wody oraz opisy eksperymentów jakie możesz przeprowadzić we własnym domu.
- Księga Dowodów - raporty i wyniki badań klinicznych nad właściwościami wody alkalicznej wody jonizowanej (27 stron formatu A4) - prawdziwe kompendium wiedzy medycznej 
- Poradnik 10 sekretów skutecznego odchudzania - zobacz jak łatwo utrzymać prawidłową wagę dzięki stosowaniu wody alkalicznej (16 stron formatu A4)


alt
SPECJALNY PREZENT DLA KLIENTÓW GLOBAL WATER:

Termos jonizujący Alkaline Water Flask — zupełnie bezpłatnie, jako dodatek do tego modelu. Dzięki niemu będziesz mógł wziąć swoją wodę alkaliczną ze sobą w podróż lub do pracy.


alt

Charakterystyka produktu

Ilość płyt9
Powierzchnia płyt [cm2]1300
pH1.5 - 12.5
ORP-/ -800
Moc [W]325
Sposób montażupodblatowy
Wymiary [wys. x szer. x gł.][mm]340 x 350 x 150
Wymiana wkładów (po przepływie litów wody)Pierwszy 4 000/ Drugi 8 000
Koszty wymiany wkładów (za komplet)460 zł

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Jonizator wody Revelation II

Jonizator wody Revelation II

Wyczynowy jonizator wody Revelation II Turbo - najmocniejsze urządzenie na świecie
9 tytanowych płyt pokrytych platyną, podzlewozmywakowy jonizator wody z elektroniczną baterią (wylewką), sterującą każdym aspektem pracy urządzenia, oraz wyświetlaczem LCD

Napisz opinie