Jonizator wody Hendy Zobacz większe

Generator aktywnego wodoru Hendy

Nowy

Generator Aktywnego Wodoru ładowany przez USB - prawdziwy przenośny jonizator wody. Idealny na prezent!

Więcej szczegółów

Opis produktu

Szukasz taniego jonizatora? A może zastanawiasz się jak mieć wodę jonizowaną zawsze pod ręką?

Pozwól więc, że kogoś Ci przedstawimy:

Oto Hendy — przenośny jonizator wody. Dzięki niemu otrzymasz doskonałą, alkaliczną wodę, na którą nie musisz czekać dłużej niż trzy minuty!
Hendy to najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do leczniczej wody alkalicznej 24 godziny na dobę niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdują!

Alkaliczna woda jonizowana na wyciągnięcie ręki! W domu, w pracy, w autobusie, w samochodzie, na wycieczce w górach — po co masz pić zwykłą wodę, skoro możesz gasić pragnienie przepyszną wodą alkaliczną? Hendy jest supermały i superlekki, dzięki czemu możesz wziąć go DOSŁOWNIE WSZĘDZIE.

Jak to działa?

Wystarczy wlać dobrej jakości wodę do komory jonizującej i wcisnąć przycisk zasilania. Potrzeba zaledwie kilka sekund, aby zauważyć jak Hendy nasyca wodę wodorem i łatwo przyswajalnymi związkami mineralnymi.

Jonizator Hendy to prawdziwy generator aktywnego wodoru. Dzięki wbudowanej baterii zasilanej i ładowanej tak jak zwykły telefon komórkowy możesz cieszyć się wodą alkaliczną w każdych warunkach i o każdej porze. Zastosowane wewnątrz tytanowo-platynowe elektrody oraz dodatkowe nakładki mineralne umieszczone w pojemniku na wodę produkują i wzbogacają wodę jonizowaną o najbardziej wskazanym i w pełni bezpiecznym poziomie pH 9,0. Możliwe obniżenie poziomu ORP wody do - 200 mV lub niżej, w zależności od jakości zastosowanej wody. Proces jonizacji jednej wody można powtórzyć, by wzmocnić efekt, choć zwykle nie jest to konieczne. Jonizator Hendy jest wyprodukowany w Korei Południowej i cieszy się tam dużą popularnością ze względu na praktyczne zastosowanie i prostotę użytkowania.

  

alt
alt


 
Załączone w zestawie nakładki mineralne wystarczą na pełny rok korzystania z jonizatora bez ponoszenia dodatkowych kosztów.


Zestaw zapakowany jest w niezwykle eleganckie opakowanie firmowe - idealne na prezent.
 

Dbaj o zdrowie!


WYSYŁKA KURIEREM GRATIS!

Charakterystyka produktu

pH9
ORP-/ -200
Sposób montażuprzenośny
Wymiary [wys. x szer. x gł.][mm]200 x 80 x 67
Wymiana wkładów (po przepływie litów wody)Wymiana nakładki co 3 - 4 miesiące
Koszty wymiany wkładów (za komplet)120 zł

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Generator aktywnego wodoru Hendy

Generator aktywnego wodoru Hendy

Generator Aktywnego Wodoru ładowany przez USB - prawdziwy przenośny jonizator wody. Idealny na prezent!

Napisz opinie

Powiązane produkty