Jonizator wody Chanson Miracle MAX

Nowy

Chanson Miracle MAX to jedyny jonizator, który może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym jego możliwości w produkcji wody kwaśnej o oszałamiająco niskim pH 2,8–3,4. A przede wszystkim jonizator, który oferuje doskonałą wodę, dzięki której bez wysiłku spełnisz swoje marzenia o świetnej formie — nawet jeśli woda będzie jedynym czynnikiem, który zmienisz.

Więcej szczegółów

 • Czarny
 • Biały
 • Tytanowy

Opis produktu

Szokująca prawda o kranówce i wodzie z butelki:

Niemal każda woda, którą pijesz, ma kwaśny odczyn pH i dodatnie ORP. A więc jest szkodliwa, działa na organizm utleniająco, zabija komórki ciała i przyspiesza starzenie.

Powiedz kwaśnej wodzie STOP!

Przestań marnować pieniądze na wodę pseudomineralną i zatruwać swój organizm. Zdobądź leczniczą, antyoksydacyjną wodę o alkalicznym pH 9,5 za MNIEJ niż cena wody "mineralnej".

alt

Czy wiesz, jak będzie wyglądać Twoje życie, jeśli będziesz mieć swobodny dostęp do wody z jonizatora Chanson Miracle Max? Jeśli nie, to pomyśl, że to woda alkaliczna o pH 9,5... woda, która ma więcej antyoksydantów niż zielona herbata, woda, która zawiera aż 86 elektrolitycznych soli mineralnych, woda poddana ultrafiltracji, czyli bez chloru, metali ciężkich, pestycydów i innych toksyn.


Picie alkalicznej wody jonizowanej zmieniło już życie wielu osób. I może zmienić też Twoje życie!

Nawet jeśli nie przestrzegasz specjalnej diety, ani nie robisz nic innego dla zdrowia, już sama zmiana wody będzie miała na Twoje zdrowie ORGOMNY wpływ.

Myślisz, że powyższe zdanie to tylko chwyt marketingowy?

Specjalista, który wiele lat analizował ten temat, Dr Young, powiedział nam:

alt

“Starzenie się i umieranie to w dużym stopniu proces odwadniania. Przez ponad 25 lat badań nad odżywianiem nie znalazłem NIC co można zrobić, a co byłoby ważniejsze dla zdrowia niż zmiana rodzaju wody do picia”.

Dr Robert Young, PhD

 

Czy po spróbowaniu różnych diet dla poprawy wagi, kondycji lub samopoczucia czujesz frustrację i rozczarowanie? Nie przyniosły one spodziewanych rezultatów? Jeśli tak jest, najpewniej przyczyna jest prostsza niż myślisz:

Wysiłki włożone w przygotowanie ZDROWEGO JEDZENIA nie zrekompensują picia NIEZDROWEJ WODY.

Nie szukaj więc "nieco mniej szkodliwej" wody, a sięgnij po najlepszą możliwą, alkaliczną wodę jonizowaną!

Cukrzyca? To już przeszłość!
Zgaga? Osteoporoza? Celiakia? Choroby serca? — pozbądź się ich!
Kliknij w ten link i dowiedz się jak!


No dobrze, ale skoro czytasz opisy jonizatorów, zapewne już wiesz, dlaczego woda alkaliczna jest najlepszą możliwą wodą (więcej na ten temat przeczytasz na naszym blogu). Teraz pewnie chcesz wiedzieć, dlaczego do naszej oferty najlepszych jonizatorów włączyliśmy Chanson Miracle Max. Zdecydowanie zasługuje on na ten przywilej. Oto część przyczyn:

 • Doskonałe pH 9,5: Masz nielimitowany dostęp do wody pitnej o idealnym pH 9,5, która jest kluczowym czynnikiem skutecznej diety alkalicznej. Ta woda bierze czynny udział w walce ze szkodliwym zakwaszeniem i pomaga alkalizować organizm. Miracle MAX jest niepokonany w produkcji wody pitnej o idealnych parametrach.

 • Unikalna funkcja równoczesnej produkcji skrajnie kwaśnej i skrajnie alkalicznej wody. Chanson Miracle MAX zapewnia niezmienne parametry w wybranym trybie pH — w szerokim zakresie od 3–11 pH. Chanson Miracle MAX to jedyne urządzenie na świecie, który może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym jego możliwości w produkcji wody kwaśnej o oszałamiająco niskim pH 2,8–3,4. Unikalna możliwość dosypywania soli mineralnych dodatkowo wzmacnia siłę elektrolizy i produkcji wody silnie kwaśnej i wody silnie alkalicznej — kwaśna woda płynąca z tego jonizatora po prostu nie ma sobie równych.

 • Możliwość dodawania soli himalajskiej: zdumiewająco niskie pH wody, nieosiągalne dla innych urządzeń! Jonizator Miracle MAX jako jedyny na świecie został wyposażony w komorę, do której wsypuje się sól himalajską. Gwarantuje to potężną dawkę elektrolitów i alkalicznych soli mineralnych — i to dostarczanych do organizmu w naturalny sposób, prosto z wodą pitną. Jest to szczególnie ważne dla osób wysilających się fizycznie i dbających o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Oprócz dobroczynnego wpływu na zdrowie, woda wzbogacona solą himalajską ma też wyborny smak!

 • W porównaniu z konkurencją osiąga niższe ORP przy tym samym pH: zwykła woda z zasady jest oksydantem, czyli utleniaczem (o współczynniku ORP od +200 do +400), bez względu na jej rodzaj — z kranu, z butelki czy destylowana. Jednak woda z jonizatora Chanson Miracle MAX w testach bije rekordy osiągając ORP do -450. Zawiera więcej antyoksydantów niż zielona herbata lub świeży sok z pomarańczy.
 • Ultrafiltracja = woda czysta jak żadna inna: jonizator Chanson Miracle MAX jest liderem w dziedzinie filtracji. Wyposażono go w filtr wewnętrzny, który prześciga filtry z innych jonizatorów na rynku. Został wykonany techniką formowania na mokro z aktywowanego węgla i włókna syntetycznego. Zawarty w nim węgiel został nasycony srebrem, dzięki czemu działa on antybakteryjnie. Filtr ten usuwa 99,9% chloru, co znacząco poprawia smak i zapach wody.

 • Banalnie prosta instalacja: montaż zajmuje poniżej 5 minut i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi i akcesoriów.

 • Najmniejszy i najatrakcyjniejszy wizualnie 7-płytowy jonizator. Firma Chanson od lat nieprzerwanie prowadzi badania ukierunkowane na doskonalenie jonizatorów i ich podzespołów, dzięki czemu oferuje najsilniejsze jonizatory na rynku o bardzo małych gabarytach. Nie sposób nie zachwycić się ich wyglądem. Co jednak ciekawe, mimo niewielkich rozmiarów urządzenia, płyty elektrolityczne (czyli najważniejsza część) są w rzeczywistości WIĘKSZE niż płyty instalowane w wielu innych modelach!

 • Duże płyty jonizujące. Dzięki nim Miracle MAX utrzymuje szczytowe osiągi przy przepływie wody nawet 3 litrów na minutę. Urządzenia z mniejszymi płytami często ledwo dają radę przy 0,8 l/min — czyli śmiesznie mało. I nie należy przy tym sugerować się maksymalnym przepływem deklarowanym przez producenta — wiele jonizatorów jest w stanie obsłużyć prędkość przepływu nawet ponad 3 litrów na minutę, ale uzyskana w ten sposób woda nie jest alkaliczna... wydajność płyt spada niemal do zera.

 • Reputacja producenta. Chanson jest jedynym producentem jonizatorów, który może poszczycić się certyfikatami ISO 9001, NFS i CE i który przeprowadził niezależne testy laboratoryjne na usuwanie bakterii E. coli i gronkowca wodą kwaśną, a także przetestował swoje jonizatory w zakresie „efektu mikroklastrów” i właściwości antyoksydacyjnych.Czy może więc być coś, co przeszkodzi Ci w zdobyciu Twojego upragnionego Miracle Max?

Zadbaliśmy o to, by dosłownie każdy mógł cieszyć się tą wspaniałą wodą w swoim domu. Wzięliśmy pod uwagę najróżniejsze okoliczności i przeszkody, łącznie z kiepskim stanem portfela i brakiem zaufania do tego typu produktów. Jak?

Przeszkoda nr 1 — Wygodny plan płatności ratalnej pozwala na zakup jonizatora niezależnie od możliwości finansowych. Aby jeszcze bardziej zredukować koszty, zapewniamy darmową dostawę do domu.

Przeszkoda nr 2 —  Zbieramy rozmaite przydatne informacje na temat jonizatorów wody, takie jak wypowiedzi specjalistów, wyniki badań naukowych i recenzje użytkowników — zobacz sam na naszym blogu.

A co jeszcze ważniejsze, oferujemy możliwość PRZETESTOWANIA DZIAŁANIA JONIZAOTRA przez 30 dni BEZ NAJMNIEJSZEGO RYZYKA! Jeśli nie będziesz zadowolony z efektów, ODDAMY CI PIENIĄDZE.

Przy okazji:

Czy wiesz jak wykorzystać wodę KWAŚNĄ?

 • Naturalna dezynfekcja, środek przeciwbakteryjny
 • Antidotum na pryszcze, egzemę, łuszczycę

 • Lekarstwo na grzybicę

Brzmi super, co? Na co więc czekasz? Zamówienie tego jonizatora z bezpłatną dostawą do domu jest banalnie proste! Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer: 501 745 359.

Firma Global Water testuje przed wysyłką każdy model, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom pełne zadowolenie z zakupu, potwierdzone imienną Gwarancją Satysfakcji. Firma Global Water to bezpośredni importer - przedstawiciel producenta. Nie kupujesz od pośrednika lub domokrążcy który jutro zniknie z rynku. Jako jedyna firma oferujemy 30-dniową Gwarancję Satysfakcji, ponieważ jesteśmy całkowicie pewni najwyższej jakości oferowanych produktów. Sprawdź nas!

Tylko u nas do wyboru trzy kolory urządzenia:


alt

Dane techniczne urządzenia:

Wymiary urządzenia (mm): 230 szer. x 150 gł. x 290 wys.

Ilość płyt jonizujących: 7 sztuk
Materiał płyt: tytan pokryty platyną

Maksymalny poziom ORP: -920 mV*
Zakres pH: 2,9 - 11,8

Powierzchnia płyt jonizujących: 1587,6 cm2
Rodzaj płyt: pełne płyty


Materiał urządzenia: odporny na zmianę koloru, promieniowanie UV oraz zarysowania.
Obudowa oraz sterownik i wyświetlacz LCD: wodoodporne, łatwe do czyszczenia

Niezbędne zasilanie elektryczne 230V/50Hz
Moc urządzenia: 5-150W
Temperatura pracy: 5-40'C

Waga: 7 kg

W komplecie: wszystkie akcesoria niezbędne do instalacji, instrukcja obsługi oraz film instruktażowy (montaż urządzenia).

* istnieje zależność od ilości minerałów w wodzie zasilającej   UWAGA! To urządzenie to podstawowy model z genialnej serii jonizatorów Chanson Miracle MAX. Z pewnością spodobają Ci się również:
- Supermocny, 9-płytowy, Chanson Miracle MAX Revolution
- Podszafkowy, ekskluzywny, Chanson Miracle MAX Royale


Gwarancja

Na jonizator Chanson Miracle Max dajemy 5 lat gwarancji


Dodatkowo kupujesz bez ryzyka. Ten produkt objęty jest Gwarancją Satysfakcji.
Każdy klient otrzymuje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu w przypadku niezadowolenia z dokonanego wyboru. Produkt może być w tym czasie używany.

alt

Wysyłka kurierem gratis!


Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Dzwoń: 501 745 359

Więcej o jonizatorach wody przeczytasz na naszym blogu 
Jeśli chcesz szybko zostać ekspertem w dziedzinie jonizatorów, a nie masz wiele czasu na czytanie, zapisz się na kurs!

 


ŻYJ ZDROWO!

W komplecie z produktem otrzymasz również zestaw praktycznych poradników które wprowadzą Cię w świat wody alkalicznej: 
- Informator jak w praktyce wykorzystać jonizator
- Kompletny przewodnik po wodzie alkalicznej 
(45 stron formatu A4) - wszystkie dostępne informacje na temat jonizacji wody oraz opisy eksperymentów jakie możesz przeprowadzić we własnym domu.
- Księga Dowodów - raporty i wyniki badań klinicznych nad właściwościami wody alkalicznej wody jonizowanej (27 stron formatu A4) - prawdziwe kompendium wiedzy medycznej 
- Poradnik 10 sekretów skutecznego odchudzania - zobacz jak łatwo utrzymać prawidłową wagę dzięki stosowaniu wody alkalicznej (16 stron formatu A4)


alt
SPECJALNY PREZENT DLA KLIENTÓW GLOBAL WATER:

Termos jonizujący Alkaline Water Flask — zupełnie bezpłatnie, jako dodatek do tego modelu. Dzięki niemu będziesz mógł wziąć swoją wodę alkaliczną ze sobą w podróż lub do pracy.


alt

Charakterystyka produktu

Ilość płyt7
Powierzchnia płyt [cm2]1587,6
pH2,9 - 11,8
ORP-/ -920
Moc [W]150
Sposób montażunablatowy, naścienny
Wymiary [wys. x szer. x gł.][mm]290 x 230 x 150
Waga brutto [kg]7
Wymiana wkładów (po przepływie litów wody)9 000
Koszty wymiany wkładów (za komplet)198 zł

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Jonizator wody Chanson Miracle MAX

Jonizator wody Chanson Miracle MAX

Chanson Miracle MAX to jedyny jonizator, który może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym jego możliwości w produkcji wody kwaśnej o oszałamiająco niskim pH 2,8–3,4. A przede wszystkim jonizator, który oferuje doskonałą wodę, dzięki której bez wysiłku spełnisz swoje marzenia o świetnej formie — nawet jeśli woda będzie jedynym czynnikiem, który zmienisz.

Napisz opinie