Jonizator wody Tyent UCE 9000T

Nowy

Jonizator wody Tyent UCE 9000T to podblatowe urządzenie najwyższej jakości, wyposażone w 9 płyt!
Jonizator specjalnie zaprojektowany na najbardziej wymagający, amerykański rynek, na którym zdobył już uznanie wśród wielu użytkowników. 

Więcej szczegółów

Opis produktu


----- Tyent UCE 9000T -----

Ponieważ wszystkie produkty uboczne metabolizmu są kwaśne, najlepszym rodzajem wody do picia jest wolna od kwasów woda alkaliczna. Picie choćby 4 szklanek tej wody jest skuteczniejsze niż picie 8 szklanek zwykłej wody z butelki lub filtrowanej kranówki. Jonizatory wody przy użyciu prądu elektrycznego rozdzielają alkaliczne i kwaśne minerały znajdujące się w wodzie z kranu.

Dobrej jakości jonizator pobiera zwykłą wodę z kranu, w której znajdują się minerały zarówno kwaśne, jak i alkaliczne i która zwykle ma obojętne pH 7,0. Urządzenie generuje wodę o pH 9,0 lub wyższym, zawierającą wszystkie alkaliczne minerały ze źródłowej wody z kranu. Jednocześnie wytwarza wodę kwaśną o pH 5,0 lub niższym, w której zostają wszystkie kwaśne minerały z wody zasilającej.

W wodzie alkalicznej znajduje się dwa razy więcej minerałów zasadowych niż w wodzie zasilającej, a w ogóle NIE MA ona minerałów kwasotwórczych. Wewnątrz organizmu działa ona neutralizująco na kwaśne toksyny i bezpiecznie usuwa je z tkanek.Więcej na temat niezwykłych właściwości leczniczej wody jonizowanej przeczytasz na naszym bolgu.


A co odróżnia ten jonizator od innych?  alt

 1. Pełna automatyka systemu i wbudowanym procesor centralny (CPU). Każdy aspekt produkcji wody kontroluje mikroukład procesora centralnego, który automatycznie oblicza najlepsze warunki pracy dla wybranego natężenia przepływu i jakości wody. Dodatkowo istnieje możliwość kalibracji napięcia na poszczególnych poziomach w przypadku znaczących różnic stężenia minerałów w wodzie zasilającej.
 2. Ogniwa Hybrydowe. Ogniwa elektrolityczne, czyli serce urządzenia, wymagają specjalnej uwagi. Zostały one opracowane jako rezultat 3-letnich testów i wyprodukowane przez japońską firmę Ferimarex. Zwiększenie powierzchni styku poprawia wszystkie parametry działania.
 3. Automatyczny przepływ wody. Aby rozpocząć lub zakończyć produkcję wody jonizowanej, wystarczy nacisnąć przycisk na panelu dotykowym.
 4. Komunikaty głosowe. Komunikaty głosowe przy wyborze różnych funkcji i ostrzeżenia zapewniają bezpieczną i wygodną obsługę. Do wyboru jedna z 6 wersji językowych (brak polskiej). System informuje m.in. o:
  • braku zasilania wody
  • automatycznym zakończeniu produkcji wody po 10 minutach
  • wyłączeniu z powodu zbyt słabego ciśnienia zasilającego
 5. Cykl wymiany filtra. Urządzenie wyświetla stan zużycia filtra i nadaje komunikaty głosowe, dzięki którym z wyprzedzeniem wiadomo, kiedy trzeba wymienić filtry. Dla najlepszej wydajności i jakości wody najlepiej robić to co 6 miesięcy.
 6. Duża powierzchnia płyt - 2000 cm2 gwarantuje długą żywotność urządzenia.
 7. Funkcjonalne i nowoczesne wzornictwo. Urządzenie wyposażone jest w wyjątkowo elegancką baterię (wylewkę), która doskonale komponuje się z wystrojem gustownie urządzonej kuchni.
 8. Zaawansowany system filtracji wody.
  Zaawansowana konstrukcji filtra głównego i filtra pomocniczego zapewnia optymalne warunki oczyszczania wody z kranu. Ponieważ pory powierzchni membrany mają wielkość 0.001~ 0.01 mikrona (około 1/100,000 ~ 1/10,000 grubości ludzkiego włosa) filtr usuwa nawet tak drobne zanieczyszczenia, jak bakterie i wirusy, a jednocześnie pozostawia w wodzie ważne minerały, co jest kluczowe dla procesu jonizacji.
 9. Elektrolityczny system antybakteryjny. Energia wytwarzana w czasie produkcji wody jonizowanej hamuje rozwój mikroorganizmów. Automatyczne czyszczenie pomaga utrzymać odpowiednie warunki.
 10. Funkcja TURBO. Jednocześnie wytwarza wodę silnie alkaliczną i wodę silnie kwaśną o sterylizacyjnych, przeciwbakteryjnych właściwościach.   
 11. Funkcja automatycznego zatrzymania. Po 10 minut produkcji wody urządzenie przerywa pracę, aby zapobiec przelaniu.
 12. Zasilanie typu SMPS. Procesor kontroluje zasilanie doprowadzane do poszczególnych części urządzenia, zapewniając sprawne działanie.
 13. Automatyczna zabezpieczająca funkcja diagnostyczna.
  Po zamontowaniu urządzenia TYENT przeprowadzana jest diagnostyczna procedura bezpieczeństwa, mająca na celu sprawdzenie parametrów i miejscowych warunków. Komunikaty głosowe zwracają uwagę, kiedy wystąpią problemy.
 14. Zabezpieczenia. Produkcja wody jonizowanej zatrzymuje się automatycznie, kiedy ustaje dopływ wody zasilającej, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia ogniwa elektrolitycznego i zasilacza z powodu nadmiaru prądu, do marnowania wody oraz do przypadkowych wycieków wody. Jonizator posiada też funkcję ustawienia poziomu pH i ORP dostosowanego do ilości napływającej wody, różne kolory podświetlenia w zależności od wybranego pH oraz możliwość dostrojenia funkcji automatycznego czyszczenia.
 15. System oczyszczania Real Time Refresh - system nie tylko rejestruje przepływ wody, ale również czas, jaki upływa od ostatniego użycia. Jest to szczególnie ważne dla naszej twardej wody i na tej podstawie oblicza częstotliwość automatycznego płukania.
  Im częstsze automatyczne czyszczenie, tym lepszy stan płyt jonizujących. Oprócz czyszczenia automatycznego, istnieje możliwość ręcznego uruchomienia czyszczenia urządzenia przez przyciśnięcie przycisku RTR.
 16. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz dotykowy z kolorowym podświetleniem. 
  Kolor podświetlenia na wyświetlaczu LCD pozwala odróżnić poszczególne poziomy wody alkalicznej oraz kwaśnej.alt


Dane techniczne produktu:


Wymiary: 
360 x 113 x 355 mm (szer. x gł. x wys.) - jonizator
​58 x 323,5 mm (gł. x wys.) - wylewka

Waga: 8 kg

Zasilanie: 220V/50Hz
Moc: 180W
Temperatura wody zasilającej: 4-35'C
Ciśnienie wody zasilającej: 0,1 - 5 MPa
Max. przepływ wody: 3 l/min

Rodzaj płyt elektrolitycznych: pełne, płaskie płyty tytanowe pokryte platyną

Ilość płyt: 9 sztuk
Powierzchnia płyt: 2000 cm2
Zakres pH: 2,5 - 11,0*
Zakres ORP: do -850 mV*


Poziomy jakości wody: trzy poziomy wody alkalicznej, dwa poziomy wody kwaśnej, woda neutralna (filtrowana)
Żywotność filtrów: 6 miesięcy, około 3 600 l 
Koszty eksploatacyjne: komplet wkładów filtracyjnych 450 zł


Wybór języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, japoński, koreański

* istnieje zależność od ilości minerałów w wodzie zasilającej. 


Instrukcja obsługi podblatowych jonizatorów marki Tyent:

Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ile szkodliwych, kwaśnych toksyn gromadzi się w komórkach ich ciała. Woda jonizowana pomaga się ich pozbyć, a więc też usunąć zalegający tłuszcz. Ponadto zawiera wiele potrzebnych minerałów, dba więc o odpowiedni poziom wapnia, magnezu i potasu, a także dostarcza jony hydroksylowe, które stanowią bufor dla nadmiaru kwasów.

Woda jonizowana jest naszpikowana antyoksydantami, które mają zbawienny wpływ. Pozwalają zneutralizować i usunąć toksyny zalegające w tkance tłuszczowej, w organach i płynach limfatycznych. To pierwszy krok do skutecznego odchudzania i wyleczenia się z wielu chronicznych chorób.


 

Kupujesz bez ryzyka. Ten produkt objęty jest Gwarancją Satysfakcji oraz 5 letnią pełną gwarancją.

Każdy klient otrzymuje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu w przypadku niezadowolenia z dokonanego wyboru. Produkt może być w tym czasie używany.

alt

 
Firma Global Water to bezpośredni importer - przedstawiciel producenta. Nie kupujesz od pośrednika lub domokrążcy, który jutro zniknie z rynku.
Jako jedyna firma w Europie oferujemy 30-dniową Gwarancję Satysfakcji, ponieważ jesteśmy całkowicie pewni najwyższej jakości oferowanych produktów. Sprawdź nas!

Wysyłka kurierem gratis!


Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Dzwoń: 501 745 359

Więcej o jonizatorach wody przeczytasz na naszym blogu 
Jeśli chcesz szybko zostać ekspertem w dziedzinie jonizatorów, a nie masz wiele czasu na czytanie, zapisz się na kurs!

 

 


 

ŻYJ ZDROWO!

W komplecie z produktem otrzymasz również zestaw praktycznych poradników które wprowadzą Cię w świat wody alkalicznej: 
- Informator jak w praktyce wykorzystać jonizator
- Kompletny przewodnik po wodzie alkalicznej 
(45 stron formatu A4) - wszystkie dostępne informacje na temat jonizacji wody oraz opisy eksperymentów jakie możesz przeprowadzić we własnym domu.
- Księga Dowodów - raporty i wyniki badań klinicznych nad właściwościami wody alkalicznej wody jonizowanej (27 stron formatu A4) - prawdziwe kompendium wiedzy medycznej 
- Poradnik 10 sekretów skutecznego odchudzania - zobacz jak łatwo utrzymać prawidłową wagę dzięki stosowaniu wody alkalicznej (16 stron formatu A4)


alt
SPECJALNY PREZENT DLA KLIENTÓW GLOBAL WATER:

Termos jonizujący Alkaline Water Flask — zupełnie bezpłatnie, jako dodatek do tego modelu. Dzięki niemu będziesz mógł wziąć swoją wodę alkaliczną ze sobą w podróż lub do pracy.


alt

Charakterystyka produktu

Ilość płyt9
Powierzchnia płyt [cm2]2000
pH2,5 - 11,0
ORP-/ -800
Moc [W]180
Sposób montażupodblatowy
Waga brutto [kg]8
Wymiana wkładów (po przepływie litów wody)3600/ 3600
Koszty wymiany wkładów (za komplet)450 zł

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Jonizator wody Tyent UCE 9000T

Jonizator wody Tyent UCE 9000T

Jonizator wody Tyent UCE 9000T to podblatowe urządzenie najwyższej jakości, wyposażone w 9 płyt!
Jonizator specjalnie zaprojektowany na najbardziej wymagający, amerykański rynek, na którym zdobył już uznanie wśród wielu użytkowników. 

Napisz opinie

Powiązane produkty