Jonizator wody Lydia Turbo

Nowy

Jonizator wody Lydia Turbo to nablatowa wersja modelu Revelation II - jest to więc jeden z liderów branży, zdecydowanie najwyższa półka jeśli chodzi o jakość urządzeń jonizujących wodę.

Więcej szczegółów

Opis produktu

Nowy wymiar jonizacji wody.

Co się stanie, jeśli koreańska firma EOS Hi Tech postanowi wyprodukować najsilniejszy i najtrwalszy jonizator za jak najniższą cenę? Zobacz sam!


Profesjonalny jonizator, dzięki któremu Twój dom uzyska dostęp do każdej wody jonizowanej, jaką tylko można sobie wyobrazić. Luksusowy i nowoczesny design jonizatora i baterii rewelacyjnie wkomponuje się w nawet najbardziej wyrafinowane wnętrze kuchni. Urządzenie to potrafi błyskawicznie zmienić zwykłą kranówkę w idealnie czystą, żywą, alkaliczną wodę jonizowaną.

Rozejrzyj się po swojej kuchni i wyobraź sobie, gdzie chciałbyś postawić swój nowy jonizator. Jeżeli stwierdzasz, że najlepszym miejscem jest szafka pod zlewem, to znaczy, że potrzebny jest Ci jonizator podzlewozmywakowy, taki jak Revelation II (opis na tej stronie). Jeśli jednak już widzisz siebie, jak naciskasz guzik na jonizatorze stojącym w upatrzonym miejscu w kuchni, powinien stanąć tam model Lydia Turbo. Czy widzisz jak wspaniale będzi się komponować w Twojej kuchni? Rozumiesz jak łatwo można wprowadzić do swojego domu najlepszą i najzdrowszą alkaliczną wodę jonizowaną? Dzieli Cię od tego tylko kilka kliknięć.

 
alt


Dlaczego warto mieć w domu profesjonalny jonizator wody?
 

Krótko mówiąc, tylko z profesjonalnego jonizatora można uzyskać prawdziwą alkaliczną wodę jonizowaną, która pomoże Ci w odkwaszaniu organizmu — najważniejszym kroku do dobrego zdrowia i kondycji.

Japońskie Ministerstwo Zdrowia już w 1965 r. oficjalnie uznało, że alkaliczna woda jonizowana leczy przewlekłą biegunkę, zaparcia, niestrawność oraz choroby żołądka i jelit. Pomaga ona też w trawieniu pokarmu. Łagodzi nadkwasotę żołądka i zapalenie błony śluzowej żołądka, a także zapobiega powstawaniu wrzodów żołądka i dwunastnicy. Wieloletnie badania przeprowadzone przez rozmaitych naukowców na całym świecie wykazały, że woda alkaliczna zwiększa gęstość kości, wspomaga pracę jelit i odwraca proces tworzenia się komórek nowotworowych (wyniki niektórych badań możesz znaleźć na naszym blogu).

Korzyści z picia alkalicznej wody są niepodważalne, o czym obszernie dyskutujemy na naszym blogu. W skrócie, zapobiega to wielu chorobom, takim jak cukrzyca, otyłość, przewlekła biegunka, astma, zapalenie wątroby, przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie skóry, wysoki poziom cholesterolu, zespół Meniere'a, bezsenność, nerwobóle, objawy menopauzy, hemoroidy, ból pleców itd.

Pytanie "Czy powinienem kupić jonizator wody" w ogóle nie powinno być zadawane. Z inwestycji w jonizator odniesie korzyści cała twoja rodzina. Jeśli zastanawiasz się, jaki jonizator byłby najlepszy, zadzwoń do nas po poradę, albo od razu wybierz Lydia Turbo! Dlaczego?

Zalety jonizatora wody Lydia Turbo:
 

Unikalna Funkcja TURBO.  Jeden przycisk rozpoczyna produkcję wody o najmocniejszym pH, świetnie nadającej się do czyszczenia i dezynfekcji, a także do usuwania toksyn i pestycydów z owoców i warzyw.

Dziewięć dużych, platynowo-tytanowych płyt.  Dzięki nim urządzenie produkuje smaczną jonizowaną wodę w zakresie 3-11 pH (w zależności od jakości wody surowej).
 

300 Wat.  Duża moc niezbędna do jonizacji wody. 
 

7-kolorowy wyświetlacz LCD.  Wyświetla poziom pH, żywotność filtra, i inne informacje.
 

76 poziomów jakości wody.  Więcej niż ma jakikolwiek inny jonizator!  Możliwość dostosowania do każdej wody.
 

7 - kolorowy wyświetlacz LCD.  Wyświetla poziom pH, ORP, żywotność filtra, i inne informacje.
 

Panel dotykowy.  Bateria wyposażona jest w wodoodporny, dotykowy panel, umożliwiający wygodne sterowanie pracą urządzenia. 
 

76 programów jakości wody (ustawień pH i ORP).  Więcej niż ma jakikolwiek inny jonizator! Możliwość dostosowania do każdej wody. Dla własnych potrzeb jonizator można zaprogramować tak, by proces jonizacji dla wybranego poziomu był silniejszy lub słabszy.

Elektryczny system SMPS.  Zmniejsza ciepło i zwiększa precyzję jonizacji.
 

10 poziomów jonizacji wody.  Urządzenie produkuje wodę alkaliczną o 5 różnych poziomach pH oraz wodę kwaśną o 4 różnych poziomach pH. Dodatkowo do wyboru woda filtrowana o pH neutralnym.
 

Najlepszy system filtracji. Doskonale oczyszcza i uzdatnia wodę przed jonizacją!
 

Niezrównany wygląd. Zaprojektowany przez najlepszych inżynierów EOS, by prezentował się lepiej niż jakikolwiek inny jonizator.
 

Komunikaty głosowe. Urządzenie poinformuje Cię komunikatem głosowym, jaki poziom wody został wybrany. Pięć językach do wyboru (angielski, włoski, niemiecki, rosyjski i koreański).
 

Automatyczny system płukania. Wykrywa zanieczyszczenia na płytach i czyści je tylko wtedy, gdy to konieczne, oszczędzając w ten sposób wodę i energię. Dodatkowo przeprowadza płukanie przewodów i wylewki po każdorazowym poborze wody.
 

5 lat pełnej gwarancji

Zaufany producent. Wyprodukowany przez koreańską firmę EOS Hi-Tech, jednego z czołowych producentów jonizatorów wody na świecie.

 
Dane techniczne produktu:

Wymiary: 340 x 340 x 150 mm (wys. x szer. x gł.)

Waga: 6,5 kg

Zasilanie: 110-230V/50Hz
Moc: 300W
Temperatura wody zasilającej: 5-40'C
Ciśnienie wody zasilającej: 1,5-5 atm
Max. przepływ wody: 3,5 l/min

Metoda elektrolizy: elektroliza ciągła
Rodzaj płyt elektrolitycznych: pełne, płaskie płyty tytanowe pokryte platyną

Ilość płyt: 9 sztuk
Powierzchnia płyt: 1300 cm2
Zakres pH: 3-11*
Zakres ORP: do -800mV*


Poziomy jakości wody: cztery poziomy wody alkalicznej, cztery poziomy wody kwaśnej, woda neutralna (filtrowana) Zaawansowany system filtracji wody:

 Żywotność filtrów: Filtr główny: 4 000l / filtr pomocniczy: 8 000l

W Jonizator Lydia Turbo wbudowano system filtracji z najwyższej półki. Znajdujące się w urządzeniu dwa filtry z 16 etapami filtracji, oczyszczają, uzdatniają oraz rewitalizują wodę, a to wszystko bezpośrednio przed procesem jonizacji — dzięki temu woda jest świeża i smaczna.

 

Filtr 1: Filtr sedymentacyjny, a do tego złoże jonowymienne do usuwania fluorku, węgiel aktywowany oraz 4 złoża antybakteryjne.

 

Filtr 2: Węgiel aktywny wzbogacony srebrem, oczyszczony wapń, węgiel aktywowany, filtr ceramiczny, a także 5 złóż antybakteryjnych. Taka filtracja chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed bakteriami, chlorem i innymi zanieczyszczeniami, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Po przepłynięciu przez system filtró woda jest świeża, czysta, bezpieczna i gotowa do jonizacji!Jonizator Lydia Turbo w zasadzie nie ma minusów!

 

WYPRBRÓBUJ ZA DARMO PRZEZ 30 DNI!!!
Ten produkt objęty jest Gwarancją Satysfakcji.

Oznacza to, że każdy klient otrzymuje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu. Jeżeli okaże się, że po 30 dniach używania produktu z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z dokonanego wyboru, oddamy Ci pieniądze!alt

 
Wybierz solidnego sprzedawcę!
 Firma Global Water to bezpośredni importer — przedstawiciel producenta. Kupując u nas, stawiasz na solidnego sprzedawcę. Nie kupujesz od pośrednika lub domokrążcy, który jutro zniknie z rynku. Jako jedyna firma w Europie oferujemy 30-dniową Gwarancję Satysfakcji, ponieważ jesteśmy całkowicie pewni najwyższej jakości oferowanych produktów. Sprawdź nas!

Wysyłka kurierem gratis!


Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Dzwoń: 501 745 359

Więcej o jonizatorach wody przeczytasz na naszym blogu 
Jeśli chcesz szybko zostać ekspertem w dziedzinie jonizatorów, a nie masz wiele czasu na czytanie, zapisz się na kurs!

 

 


 

ŻYJ ZDROWO!

W komplecie z produktem otrzymasz również zestaw praktycznych poradników które wprowadzą Cię w świat wody alkalicznej: 
- Informator jak w praktyce wykorzystać jonizator
- Kompletny przewodnik po wodzie alkalicznej 
(45 stron formatu A4) - wszystkie dostępne informacje na temat jonizacji wody oraz opisy eksperymentów jakie możesz przeprowadzić we własnym domu.
- Księga Dowodów - raporty i wyniki badań klinicznych nad właściwościami wody alkalicznej wody jonizowanej (27 stron formatu A4) - prawdziwe kompendium wiedzy medycznej 
- Poradnik 10 sekretów skutecznego odchudzania - zobacz jak łatwo utrzymać prawidłową wagę dzięki stosowaniu wody alkalicznej (16 stron formatu A4)


alt
SPECJALNY PREZENT DLA KLIENTÓW GLOBAL WATER:

Termos jonizujący Alkaline Water Flask — zupełnie bezpłatnie, jako dodatek do tego modelu. Dzięki niemu będziesz mógł wziąć swoją wodę alkaliczną ze sobą w podróż lub do pracy.


alt

Charakterystyka produktu

Ilość płyt9
Powierzchnia płyt [cm2]1300
pH3,0 - 11,0
ORP+500/ -700
Moc [W]325
Sposób montażunablatowy, naścienny
Wymiary [wys. x szer. x gł.][mm]340 x 340 x 150
Waga brutto [kg]6,5
Wymiana wkładów (po przepływie litów wody)wymiana pierwszego filtra po 4 tys. litrów wody, drugiego po 8 tys.
Koszty wymiany wkładów (za komplet)460 zł

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Jonizator wody Lydia Turbo

Jonizator wody Lydia Turbo

Jonizator wody Lydia Turbo to nablatowa wersja modelu Revelation II - jest to więc jeden z liderów branży, zdecydowanie najwyższa półka jeśli chodzi o jakość urządzeń jonizujących wodę.

Napisz opinie

Powiązane produkty