Jonizator wody EHM 929

Nowy

EHM 929 to jonizator wody z unikalną funkcją podgrzewania wody. Urządzenie posiada dwa banalnie proste w wymianie wkłady filtracyjne, dzięki którym nie trzeba się martwić, o jakość wody poddawanej jonizacji!

Więcej szczegółów

Opis produktu

Przedstawiamy jonizator wody EHM-929

Czyli jonizator polecany cukrzykom i osobom przewlekle chorym.

Ważna informacja dla tych, którzy nie mają czasu chorować:

Jak powiedział dr Alvin Stein, członek Amerykańskiego Kolegium Chirurgów,

„Jedyną prawdziwą chorobą jest kwasica, a wszystko, co wywołuje u nas choroby, to po prostu konsekwencje kwasicy”.

Profilaktyka to kwestia kluczowa. Większość ludzi nie docenia swojego zdrowia aż do momentu, gdy poważnie zachorują.

Jeśli aktualnie nie jesteś chory, picie wody alkalicznej pomoże Ci zachować dobre zdrowie. Natomiast jeśli Twoje zdrowie jest dalekie od ideału, wybierz jeden z najszybszych sposobów na wyzdrowienie i pij alkaliczną wodę jonizowaną.


Na cukrzycę choruje obecnie więcej ludzi niż kiedykolwiek przedtem. Choroba ta zbiera coraz to większe żniwo na całym świecie. W Polsce jest już ponad 3 mln chorych (źródło: naukawpolsce.pap.pl) — a 1/3 z nich jeszcze o tym nie wie!

Cukrzyca rozwija się wtedy, gdy trzustka nie wydziela odpowiedniej ilości insuliny. Chociaż nie wynaleziono lekarstwa na cukrzycę, można sobie z nią poradzić, starając się utrzymać poziom cukru jak najbliżej normy. Elementy, które mogą pomóc w okiełznaniu poziomu cukru, to m.in. ćwiczenia fizyczne, lekarstwa, zrównoważona dieta i picie alkalicznej wody jonizowanej.

Woda alkaliczna pomaga wytworzyć w krwi odpowiednie środowisko, które ułatwia trzustce wznowienie prawidłowego działania.

Dr Won H. Kim, absolwent Wydziału Biochemii Uniwersytetu Oksfordzkiego, wykładowca na Yonsei University w Seulu, w książce „Woda życia” tak opisuje swoje eksperymenty: „Nie minął miesiąc, a poziom cukru we krwi u pacjentów z grupy pijącej wodę alkaliczną gwałtownie spadł, w przeciwieństwie do tych z grupy wstrzykującej insulinę. U grupy z zastrzykami występowały dalej dzienne wahania poziomu cukru, podczas gdy u osób pijących wodę alkaliczną zaobserwowaliśmy wyjątkową stabilność”.

Utrzymywanie stężenia cukru we krwi w normie dzięki zdrowym nawykom żywieniowym, w tym odpowiednim nawadnianiu organizmu wodą alkaliczną, może znacząco pomóc Ci utrzymać wewnętrzną równowagę pH. Trzymanie się tych wskazówek znacząco obniża też prawdopodobieństwo pojawienia się innych problemów zdrowotnych, jak odwodnienie, niewydolność nerek, przewlekłe zmęczenie, częste infekcje, zawał, udar itd.

Im więcej wiesz o cukrzycy, tym więcej masz sił i możliwości do walki z chorobą. Przejmij kontrolę nad cukrzycą! Zacznij prowadzić zdrowe, szczęśliwe życie.

Cechy Produktu

3,8 calowy kolorowy ekran LCD malowany w technologii Automotive, który wyświetla aktualne informacje o czasie wymiany filtrów, PH, ORP, temperaturze oraz aktualnym przepływie wody

Mikrokomputer sterujący, jakością wody tak, aby była zawsze miedzy 50 a 1200 PPM

8 tytanowo-platynowych płyt o powierzchni jonizującej 1600cm2 o zwiększonej trwałości użytkowania z funkcją samooczyszczania

alt

Poziom pH od 2,5 do 11,2 oraz ORP od 550mv do -850mv

Łatwo dostępny zbiornik na minerały, które można dodać jeśli jest taka potrzeba

Sól_Himalajska_02.jpg

Wysokiej jakości zasilacz SMPS, który może pracować z napięciem 110V do 240V z zabezpieczeniem przed przegrzaniem

4 stopniowy system filtracji wody: pianka PP, KDF, węgiel aktywowany, włókna węglowe

834569800_153.jpg

Wbudowany system podgrzewania wody, od 35ºC do 58 ºC

herbataKupujesz bez ryzyka. Ten produkt objęty jest Gwarancją Satysfakcji oraz 5 letnią pełną gwarancją.

Każdy klient otrzymuje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu w przypadku niezadowolenia z dokonanego wyboru. Produkt może być w tym czasie używany.

alt

 
Firma Global Water to bezpośredni importer - przedstawiciel producenta. Nie kupujesz od pośrednika lub domokrążcy który jutro zniknie z rynku.
Jako jedyna firma w Europie oferujemy 30-dniową Gwarancję Satysfakcji ponieważ jesteśmy całkowicie pewni najwyższej jakości oferowanych produktów. Sprawdź nas!

Wysyłka kurierem gratis!


Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Dzwoń: 501 745 359

Więcej o jonizatorach wody przeczytasz na naszym blogu 
Jeśli chcesz szybko zostać ekspertem w dziedzinie jonizatorów, a nie masz wiele czasu na czytanie, zapisz się na kurs!

 

 

ŻYJ ZDROWO!

W komplecie z produktem otrzymasz również zestaw praktycznych poradników które wprowadzą Cię w świat wody alkalicznej: 
- Informator jak w praktyce wykorzystać jonizator
- Kompletny przewodnik po wodzie alkalicznej 
(45 stron formatu A4) - wszystkie dostępne informacje na temat jonizacji wody oraz opisy eksperymentów jakie możesz przeprowadzić we własnym domu.
- Księga Dowodów - raporty i wyniki badań klinicznych nad właściwościami wody alkalicznej wody jonizowanej (27 stron formatu A4) - prawdziwe kompendium wiedzy medycznej 
- Poradnik 10 sekretów skutecznego odchudzania - zobacz jak łatwo utrzymać prawidłową wagę dzięki stosowaniu wody alkalicznej (16 stron formatu A4)


alt
SPECJALNY PREZENT DLA KLIENTÓW GLOBAL WATER:

Termos jonizujący Alkaline Water Flask — zupełnie bezpłatnie, jako dodatek do tego modelu. Dzięki niemu będziesz mógł wziąć swoją wodę alkaliczną ze sobą w podróż lub do pracy.


alt

Charakterystyka produktu

Ilość płyt8
Powierzchnia płyt [cm2]1600
pH2,5 - 11,2
ORP+550/ -850
Moc [W]210
Sposób montażunablatowy, naścienny
Wymiary [wys. x szer. x gł.][mm]400 x 270 x 180
Waga brutto [kg]7.2
Wymiana wkładów (po przepływie litów wody)9 000
Koszty wymiany wkładów (za komplet)300 zł

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Jonizator wody EHM 929

Jonizator wody EHM 929

EHM 929 to jonizator wody z unikalną funkcją podgrzewania wody. Urządzenie posiada dwa banalnie proste w wymianie wkłady filtracyjne, dzięki którym nie trzeba się martwić, o jakość wody poddawanej jonizacji!

Napisz opinie