Jonizator wody Tyent MMP 9090 Turbo

Nowy

Prosto z USA! Najcieńszy jonizator na świecie!

Tyent MMP 9090T to nablatowy jonizator najwyższej jakości. Jest specjalnie zaprojektowany na najbardziej wymagający, amerykański rynek, na którym zdobył już uznanie wśród wielu użytkowników. 

Firma Tyent jest najwyżej ocenianą marką przez prestiżowy serwis www.waterionizer.com.

Więcej szczegółów

Opis produktu

Woda jonizowana jest

w sam raz dla Ciebie!

Nawodnienie

Woda jonizowana zapewnia doskonałe nawodnienie całego ciała. A tego wprost nie da się przecenić. Aby organizm ludzki właściwie funkcjonował, każdego dnia należy wypijać 8 szklanek czystej wody, najlepiej alkalicznej wody jonizowanej.Minerały

Woda alkaliczna uzyskiwana przy pomocy jonizatora zawiera minerały wapnia, sodu, potasu i magnezu. Dzięki nim dostarczasz swojemu ciału potężną dawkę zdrowia, niezbędną, by każdego dnia sprawnie funkcjonować i czuć się rześko. Jonizatory NIE usuwają z wody minerałów niezbędnych dla zdrowia. Między innymi dlatego picie wody jonizowanej jest o wiele pożyteczniejsze nawet niż picie wody z filtrów odwróconej osmozy.

Odczyn zasadowy

Jonizatory wody od Global Water, dzięki innowacyjnej, atestowanej technologii opartej na procesie elektrolizy, przekształcają zwykłą wodę w wodę o odczynie zasadowym (alkalicznym) w zakresie od 8 do 11 pH. Pokochaj codzienne picie czystej wody alkalicznej! Zamiast truć się kwasotwórczymi, słodzonymi napojami gazowanymi, połączysz przyjemne z pożytecznym i każdego dnia zadbasz o właściwe nawodnienie swojego organizmu.


Więcej na temat niezwykłych właściwości leczniczej wody jonizowanej przeczytasz na naszym bolgu.


A co odróżnia ten jonizator od innych?
 
alt

 1. Pełna automatyka systemu i wbudowanym procesor centralny (CPU). Każdy aspekt produkcji wody kontroluje mikroukład procesora centralnego, który automatycznie oblicza najlepsze warunki pracy dla wybranego natężenia przepływu i jakości wody. Dodatkowo istnieje możliwość kalibracji napięcia na poszczególnych poziomach w przypadku znaczących różnic stężenia minerałów w wodzie zasilającej.
 2. Automatyczny przepływ wody. Aby rozpocząć lub zakończyć produkcję wody jonizowanej, wystarczy nacisnąć przycisk na panelu dotykowym.
 3. Komunikaty głosowe. Komunikaty głosowe przy wyborze różnych funkcji i ostrzeżenia zapewniają bezpieczną i wygodną obsługę. Do wyboru jedna z 6 wersji językowych (brak polskiej). System informuje m.in. o:
  • braku zasilania wody
  • automatycznym zakończeniu produkcji wody po 10 minutach
  • wyłączeniu z powodu zbyt słabego ciśnienia zasilającego
 4. Cykl wymiany filtra. Urządzenie wyświetla stan zużycia filtra i nadaje komunikaty głosowe, dzięki którym z wyprzedzeniem wiadomo, kiedy trzeba wymienić filtry. Dla najlepszej wydajności i jakości wody najlepiej robić to co 6 miesięcy.
 5. Funkcjonalne i nowoczesne wzornictwo. Urządzenie ma zwartą i elegancką budowę, która doskonale komponuje się z resztą urządzeń kuchennych. Jest najcieńszym jonizatorem na świecie - tylko 11 cm.
 6. Zaawansowany system filtracji wody.
  Zaawansowana konstrukcji filtra głównego i filtra pomocniczego zapewnia optymalne warunki oczyszczania wody z kranu. Ponieważ pory powierzchni membrany mają wielkość 0.001~ 0.01 mikrona (około 1/100,000 ~ 1/10,000 grubości ludzkiego włosa) filtr usuwa nawet tak drobne zanieczyszczenia, jak bakterie i wirusy, a jednocześnie pozostawia w wodzie ważne minerały, co jest kluczowe dla procesu jonizacji.
 7. Elektrolityczny system antybakteryjny. Energia wytwarzana w czasie produkcji wody jonizowanej hamuje rozwój mikroorganizmów. Automatyczne czyszczenie pomaga utrzymać odpowiednie warunki.
 8. Funkcja TURBO. Jednocześnie wytwarza wodę silnie alkaliczną i wodę silnie kwaśną o sterylizacyjnych, przeciwbakteryjnych właściwościach.   
 9. Funkcja automatycznego zatrzymania. Po 10 minut produkcji wody urządzenie przerywa pracę, aby zapobiec przelaniu.
 10. Zasilanie typu SMPS. Procesor kontroluje zasilanie doprowadzane do poszczególnych części urządzenia, zapewniając sprawne działanie.
 11. Automatyczna zabezpieczająca funkcja diagnostyczna.
  Po zamontowaniu urządzenia TYENT przeprowadzana jest diagnostyczna procedura bezpieczeństwa, mająca na celu sprawdzenie parametrów i miejscowych warunków. Komunikaty głosowe zwracają uwagę, kiedy wystąpią problemy.
 12. Zabezpieczenia. Produkcja wody jonizowanej zatrzymuje się automatycznie, kiedy ustaje dopływ wody zasilającej, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia ogniwa elektrolitycznego i zasilacza z powodu nadmiaru prądu, do marnowania wody oraz do przypadkowych wycieków wody. Jonizator posiada też funkcję ustawienia poziomu pH i ORP dostosowanego do ilości napływającej wody, różne kolory podświetlenia w zależności od wybranego pH oraz możliwość dostrojenia funkcji automatycznego czyszczenia.
 13. System oczyszczania Real Time Refresh - system nie tylko rejestruje przepływ wody, ale również czas, jaki upływa od ostatniego użycia. Jest to szczególnie ważne dla naszej twardej wody i na tej podstawie oblicza częstotliwość automatycznego płukania.
  Im częstsze automatyczne czyszczenie, tym lepszy stan płyt jonizujących. Oprócz czyszczenia automatycznego, istnieje możliwość ręcznego uruchomienia czyszczenia urządzenia przez przyciśnięcie przycisku RTR.
 14. Ogniwa Hybrydowe. Ogniwa elektrolityczne, czyli serce urządzenia, wymagają specjalnej uwagi. Zostały one opracowane jako rezultat 3-letnich testów i wyprodukowane przez japońską firmę Ferimarex. Zwiększenie powierzchni styku poprawia wszystkie parametry działania.
 15. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz dotykowy z kolorowym podświetleniem. 
  Kolor podświetlenia na wyświetlaczu LCD pozwala odróżnić poszczególne poziomy wody alkalicznej oraz kwaśnej.
alt


Dane techniczne produktu:


Wymiary: 400 x 116 x 415,74 mm (szer. x gł. x wys.)

Waga: 8 kg

Zasilanie: 220V/50Hz
Moc: 180W
Temperatura wody zasilającej: 4-35'C
Ciśnienie wody zasilającej: 0,1 - 5 MPa
Max. przepływ wody: 3 l/min

Rodzaj płyt elektrolitycznych: pełne, płaskie płyty tytanowe pokryte platyną

Ilość płyt: 9 sztuk
Powierzchnia płyt: 2000 cm2
Zakres pH: 2,5 - 11,5*
Zakres ORP: do - 750 mV*


Poziomy jakości wody: trzy poziomy wody alkalicznej, dwa poziomy wody kwaśnej, woda neutralna (filtrowana)
Żywotność filtrów: 6 miesięcy, około 3 600 l 
Koszty eksploatacyjne: komplet wkładów filtracyjnych 450 zł

* istnieje zależność od ilości minerałów w wodzie zasilającej. 

alt


Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ile szkodliwych, kwaśnych toksyn gromadzi się w komórkach ich ciała. Woda jonizowana pomaga się ich pozbyć, a więc też usunąć zalegający tłuszcz. Ponadto zawiera wiele potrzebnych minerałów, dba więc o odpowiedni poziom wapnia, magnezu i potasu, a także dostarcza jony hydroksylowe, które stanowią bufor dla nadmiaru kwasów.

Woda jonizowana jest naszpikowana antyoksydantami, które mają zbawienny wpływ. Pozwalają zneutralizować i usunąć toksyny zalegające w tkance tłuszczowej, w organach i płynach limfatycznych. To pierwszy krok do skutecznego odchudzania i wyleczenia się z wielu chronicznych chorób.

Kupujesz bez ryzyka. Ten produkt objęty jest Gwarancją Satysfakcji oraz 5 letnią pełną gwarancją.

Każdy klient otrzymuje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu w przypadku niezadowolenia z dokonanego wyboru. Produkt może być w tym czasie używany.

alt
 
Firma Global Water to bezpośredni importer - przedstawiciel producenta. Nie kupujesz od pośrednika lub domokrążcy, który jutro zniknie z rynku.
Jako jedyna firma w Europie oferujemy 30-dniową Gwarancję Satysfakcji, ponieważ jesteśmy całkowicie pewni najwyższej jakości oferowanych produktów. Sprawdź nas!

Wysyłka kurierem gratis!


Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Dzwoń: 501 745 359

Więcej o jonizatorach wody przeczytasz na naszym blogu 
Jeśli chcesz szybko zostać ekspertem w dziedzinie jonizatorów, a nie masz wiele czasu na czytanie, zapisz się na kurs!

 

 


 

ŻYJ ZDROWO!

W komplecie z produktem otrzymasz również zestaw praktycznych poradników które wprowadzą Cię w świat wody alkalicznej: 
- Informator jak w praktyce wykorzystać jonizator
- Kompletny przewodnik po wodzie alkalicznej 
(45 stron formatu A4) - wszystkie dostępne informacje na temat jonizacji wody oraz opisy eksperymentów jakie możesz przeprowadzić we własnym domu.
- Księga Dowodów - raporty i wyniki badań klinicznych nad właściwościami wody alkalicznej wody jonizowanej (27 stron formatu A4) - prawdziwe kompendium wiedzy medycznej 
- Poradnik 10 sekretów skutecznego odchudzania - zobacz jak łatwo utrzymać prawidłową wagę dzięki stosowaniu wody alkalicznej (16 stron formatu A4)


alt
SPECJALNY PREZENT DLA KLIENTÓW GLOBAL WATER:

Termos jonizujący Alkaline Water Flask — zupełnie bezpłatnie, jako dodatek do tego modelu. Dzięki niemu będziesz mógł wziąć swoją wodę alkaliczną ze sobą w podróż lub do pracy.


alt

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Jonizator wody Tyent MMP 9090 Turbo

Jonizator wody Tyent MMP 9090 Turbo

Prosto z USA! Najcieńszy jonizator na świecie!

Tyent MMP 9090T to nablatowy jonizator najwyższej jakości. Jest specjalnie zaprojektowany na najbardziej wymagający, amerykański rynek, na którym zdobył już uznanie wśród wielu użytkowników. 

Firma Tyent jest najwyżej ocenianą marką przez prestiżowy serwis www.waterionizer.com.

Napisz opinie