E-sklep z jonizatorami wody – o firmie Global Water

Nasza firma powstała w 1991 roku. Nasza firma, Global Water Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą dobrych jakościowo produktów, zapewniając również ich montaż i serwis.

Od 1993 roku naszą specjalnością jest uzdatnianie wody dla celów spożywczych. Oferta Global Water skierowana jest zarówno do gospodarstw domowych, jak i do firm. W 1998 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Aqua Filter. Klienci zainteresowani posiadaniem w domu czystej, smacznej wody do celów spożywczych i gospodarczych, mogą liczyć na profesjonalną obsługę ze strony naszej firmy.

Już od 2004 roku współpracujemy z największym światowym producentem domowych urządzeń zmiękczających wodę. Jesteśmy uznanym dystrybutorem marek Homay oraz ECOWATER na naszym rynku. Zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń i korzystne warunki gwarancyjne.

Od 2010 roku integralną częścią naszej oferty jest najlepszy światowy system uzdatniania wody - Cristalle.

Systemy odwróconej osmozy – filtry do wody i jonizatory

Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości urządzeń do uzdatniania wody dostępnych na rynku. W sprzedaży hurtowej posiadamy systemy odwróconej osmozy i wkłady filtrujące, a także części zamienne i akcesoria do filtrów.

Ostatnio wzbogaciliśmy naszą ofertę sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego o jonizatory wody takich uznanych marek jak marek Homay, Chanson oraz wielu innych. Wszystkie proponowane urządzenia przetestowaliśmy osobiście, by zapewnić Państwu dostęp do najlepszego sprzętu dostępnego na rynku.

Atutem naszej oferty dla Klientów detalicznych są konkurencyjne ceny jonizatorów wody i innych produktów oraz aż 10 lat gwarancji na oferowane produkty.