Alkaine water flask

Nowy

ALKALINE WATER FLASK to termos, który zamienia zwykłą wodę w alkaliczną.
Teraz zabierzesz swoją wodę wszędzie ze sobą

Więcej szczegółów

  • Niebieski
  • Czerwony

Opis produktu

Termos alkalizujący ALKALINE WATER FLASK.

Termos alkalizujący (zwany termosem jonizującym, lub przenośnym jonizatorem, mimo że nie zachodzi w nim taka jonizacja, jaką znamy z prawdziwych, elektrycznych jonizatorów), to ciekawe rozwiązanie „od czasu do czasu” do biura, w podróży lub przy innych zajęciach, szczególnie do utrzymania właściwości wody pobranej z jonizatora kilka godzin lub kilka dni wcześniej.

 

Przydaje się podczas wakacji lub podróży biznesowych, kiedy trudno jest wziąć ze sobą jonizator.

 

Termos alkalizujący Alkaline Water Flask działa wieloetapowo. Ma on wewnątrz następujące wkłady: turmalin, zeolit, maifanshi, jadeit, glinki, kaolin i nanosrebro. Woda uzdatniona przenośnym jonizatorem Water Flask jest wzbogacona o 13 ważnych minerałów alkalicznych.

 

Obsługa termosu jest bardzo prosta. Wystarczy wlać do niego zwykłą wodę pitną (mineralną, z filtra lub z kranu) i zaczekać 5 – 10 minut. Aktywne minerały wbudowane we wkłady filtrujące zmieniają właściwości wody, nasycając ją jonami alkalicznymi. Woda z kranu uzdatniona termosem jonizującym ma pH 7,5 – 9,5 i ORP -200.

 

Co prawda to rozwiązanie nie dorównuje jonizatorowi, ale sprawdza się na krótką metę, w podróży i do przedłużenia trwałości wody z profesjonalnego jonizatora, którą chcemy zabrać do pracy.

 

W skrócie:                                                                          

Twój nowy przenośny jonizator wody ALKALINE WATER FLASK:

     • Pomaga zachować lub przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w całym organizmie

     • Tworzy zdrową, zjonizowaną wodę w zaledwie kilka - kilkanaście minut

     • Usuwa z wody chlor i inne zanieczyszczenia

     • Pomaga usunąć bakterie z wody pitnej

     • Jest genialnym sposobem na przechowywanie alkalicznej wody z profesjonalnego jonizatora — utrzymuje unikalne właściwości wody, które w innych pojemnikach szybko znikają

     • Zawiera srebro ceramiczne

     • Zbudowany jest wyłącznie z nietoksycznych materiałów

     • Jest łatwy w czyszczeniu

     • Dzięki wytrzymałym wkładom pozwala na 12-miesięcy codziennej produkcji 2-3 litry wody (a od nas dostajesz dodatkowy wkład, dzięki czemu masz 2 LATA BEZTROSKIEGO UŻYTKOWANIA)

     • Oszczędza ci dodatkowych kosztów eksploatacji – wystarczy w razie potrzeby włożyć drugi wkład

     • Ma nowoczesny, przykuwający oko wygląd

     • Jest mały i lekki, a więc łatwy w transporcie. Dzięki temu jest idealny w podróży, biurze, szkole, podczas wycieczek oraz wszędzie, gdzie trzeba być w ruchu

Woda z termosu jonizującego ALKALINE WATER FLASK:

     • Jest pełna aktywnych jonów wodorowych (widać to po bąbelkach)

     • Posiada ujemne ORP (-200 mV) – woda ta ma działanie antyoksydacyjne i odmładzające (zwalcza wolne rodniki)

     • Cechuje się wysokim, alkalicznym pH (7,5 - 9,5) — jest to podstawowy czynnik, który należy brać pod uwagę przy wyborze zdrowej wody

     • Poprawia nawodnienie organizmu. Klastry (skupiska cząsteczek) mają mniejsze rozmiary, dzięki czemu woda staje się lepiej i szybciej przyswajalna

     • Jest jedwabiście gładka i miękka

     • Pomaga zachować świetne zdrowie i dobrą kondycję. Więcej o korzyściach z picia alkalicznej wody jonizowanej przeczytasz na naszym blogu


Jak działa przenośny jonizator wody?

 

alt

 

alt
 
 

 

Budowa:
  • TURMALIN – jest naturalnym, półszlachetnym kamieniem. Kryształ ten należy do grupy krzemianów wydobywany  jest głównie w Brazylii, Chinach i Izraelu i zwany jest także "elektrycznym kamieniem". Charakteryzuje się on dużą zawartością jonów i zdolnością do wytwarzania napięcia elektrycznego (0.06 mA). W kontakcie z wodą naturalnie wywołuje reakcję elektrolizy oraz generuje jony ujemne redukując molekuły wody do mikroklastrów. W naturalny sposób emituje korzystne dla ludzkiego organizmu promieniowanie podczerwone, które przyczynia się do regeneracji i uzdrawiania żywych komórek. Turmalin łatwo elektryzuje się (jest piro-i piezoelektryczny), przyciąga szkodliwe substancje i je neutralizuje. Oczyszcza środowisko z bakterii, w naturalny sposób dezodoryzuje i czyści. Piękny minerał turmalin ma silne działanie absorpcyjne - wchłaniające a pochodząca od turmalinu naturalna energia jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka.
  • ZEOLIT – nazwa ta znaczy „wrzące kamienie” gdyż pod wpływem ogrzewania zawarta w nich woda „wrze” „pieni się’ pokrywając powierzchnię minerału pęcherzykami. Jest to efekt uwalniania energii zawartej w zeolitach wody. Ich porowata struktura została uformowana, kiedy skały wulkaniczne i popiół zareagowały z zasadową wodą podziemną. Unikalna struktura zeolitów i rzadki wśród minerałów ujemny ładunek magnetyczny powodują przyciąganie metali ciężkich, pestycydów, herbicydów, nitrozamin i innych ciężkich toksyn wiążąc je i nie pozwalając im ponownie się wydostać. To właśnie te cechy pozwalają zeolitom wymieniać dodatnio naładowane cząstki z otaczających je elementów bez uszkodzenia jego struktury. Zeolit to także unikatowy naturalny mineralny antyoksydant, który przyciąga do swojej struktury wolne rodniki dezaktywuje je i eliminuje. Ze względu na te specyficzne cechy strukturalne zeolity wykorzystywane są w charakterze sit molekularnych, umożliwiających rozdział różnych mieszanin i substancji. Znajdują zastosowanie między innymi w oczyszczaniu ścieków – doskonale wychwytują jony ołowiu, cynku, miedzi, rtęci oraz promieniotwórcze izotopy strontu i cezu, w różnych działach przemysłu chemicznego np. przy produkcji proszków do prania (jako składnik zmiękczający wodę), czy przy produkcji nawozów mineralnych. Stosowane są również do zmiękczania wody wodociągowej a w przemyśle spożywczym stanowią dodatek do paszy dla zwierząt. Używane jako wkład filtracyjny w filtrach także ze względu na neutralizowanie szkodliwego amoniaku i fosforanów.
  • MAIFANSHI – nazwa nadana w starożytnych Chinach dla specyficznego naturalnie występującego tam w dolinach strumieni granulatu o ciekawej chemicznie kompozycji mającej bardzo korzystne oddziaływanie na ludzki organizm. Używany w medycynie, jako dodatek do kąpieli oraz do wody pitnej, gdyż w naturalny sposób pochłania zanieczyszczenia rtęcią, kadmem, chlorem, bakteryjne itp. Woda aktywowana tym mineralnym granulatem pochłania toksyny z naszego organizmu, reguluje metabolizm i dostarcza korzystnych dla naszego zdrowia pierwiastków.
  • MUYU JADE – Jadeit stanowi poszukiwany, atrakcyjny i wysoko ceniony kamień kolekcjonerski wykorzystywany w jubilerstwie i nie tylko. Już w starożytności przypisywano mu szereg właściwości leczniczych i ceniono bardziej niż złoto. Badania fizyko-chemiczne jadeitu potwierdzają zawartość aż 26 rodzajów różnych pierwiastków, najważniejsze to potas, magnez, selen, żelazo, lit, cynk i inne a ich liczba jest od dwóch do ośmiu razy wyższa niż w innych minerałach. Już od starożytności w Chinach produkowano z niego amulety, figurki a także kubki i dzbanki do herbaty. Jeśli włożymy go do zwykłej wody to po 2 godzinach otrzymamy wodę wysoko zmineralizowaną bogatą w pozytywnie oddziałujące na nasz organizm pierwiastki.
  • GLINKI – Bentonit, Montmorillonit, Pascalit i inne mają liczne zastosowania a charakteryzują się dużą zdolnością do chłonięcia i pęcznienia, dlatego materiały na bazie np.bentonitu znajdują duże zastosowanie w ochronie środowiska przy tworzeniu barier, przechwytywaniu zanieczyszczeń itp. Bentonit używany jest także przy wyrobie win ponieważ posiada unikatową zdolność wchłaniania białka i służy do klarowania wina. Stosowane w kosmetyce i medycynie w różnego rodzajach maseczkach i leczniczych okładach ze względu na właściwości antyalergiczne, przeciwbólowe, zapobiegające infekcjom oraz skuteczne wchłanianie zanieczyszczeń i toksyn. Glinki eliminują alergie pokarmowe, różnego rodzaju zatrucia, infekcje bakteryjne, grypy żołądkowe itp. Wzbogacają i balansują krew. Pochłaniają promieniowanie telefonów komórkowych, kuchenek mikrofalowych i inne niekorzystne dla ludzkiego organizmu. Znane i wykorzystywane od tysięcy lat nazwane przez Indian „błotem, które leczy”.
  • KAOLIN – glinka porcelanowa to skała osadowa zawierająca w swym składzie głównie kaolinit, a także m.in. kwarc i mikę. Nazwa skały pochodzi od chińskiej góry Gaoling skąd rzekomo pierwszy raz wydobyto kaolin. Powstaje na skutek wietrzenia skał magmowych, metamorficznych i osadowych. Znajduje zastosowanie w ceramice i bywa także używana w laboratoriach chemicznych w celu zapewnienia równomiernego wrzenia roztworu. Szczególnie wykorzystywana w kosmetyce ze względu na zdolność pochłaniania substancji oleistych, matowienie skóry oraz pokrycie niedoskonałości. Jej naturalne pochodzenie sprawia że doskonale wpływa na stan ludzkiej skóry przynosząc liczne dobrodziejstwa wszystkich zawartych w niej minerałów.
  • SPROSZKOWANE NANOSREBRO – jest silnym inhibitorem patogenów, mikroorganizmów takich jak coliform, Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis itp. Używane do odkażania wody ze względu na silne działanie bakteriobójcze.


Dane techniczne:

Wymiary: 
wysokość: 19 cm
średnica: 7 cm
pojemność: 380 ml

Cztery kolory do wyboru — granatowy, czerwony, srebrny lub czarny (faktura skóry).

Każdy produkt opakowany w bezpieczne pudełko koloru żółtego.

 
alt


Tylko u nas - dodatkowy wkład gratis! - dwa lata użytkowania bez kosztów.
 
alt
 
 
Wysyłka kurierem gratis!
 
alt


Potrzebujesz porady lub pomocy specjalisty? Dzwoń: 501 745 359

Więcej o jonizatorach wody przeczytasz na naszym blogu 
Jeśli chcesz szybko zostać ekspertem w dziedzinie jonizatorów, a nie masz wiele czasu na czytanie, zapisz się na kurs!

alt
 

Charakterystyka produktu

Wymiary [wys. x szer. x gł.][mm]190 x 70
Pojemność [ml]380

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Alkaine water flask

Alkaine water flask

ALKALINE WATER FLASK to termos, który zamienia zwykłą wodę w alkaliczną.
Teraz zabierzesz swoją wodę wszędzie ze sobą

Napisz opinie