Generator aktywnego wodoru Water Stick

Nowy

Water Stick - Różdżka, która zmienia zwykłą wodę w alkaliczną wodę nasyconą wodorem. Najtańszy sposób na spróbowanie wody alkalicznej o ujemnym ORP i wysokim pH

Więcej szczegółów

Opis produktu

UWAGA! PROMOCJA! 2 SZTUKI W CENIE 1!


Picie świeżej wody jonizowanej prosto z wylewki jonizatora to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego organizmu. Ale nie zawsze jest to łatwe w podróży... W takiej sytuacji Water Stick jest niezastąpiony.

 

Podobną technikę działania mają niektóre bidony lub termosy do transportu wody jonizowanej. Różnica jest taka, że Water Stick można użyć w każdym dostępnym pod ręką naczyniu.

  

Jak to działa?

Water Stick wykonany jest z naturalnych minerałów pokrytych ceramiką i zamkniętych w obudowie ze stali chirurgicznej. Zanurzony w wodzie, zmienia jej strukturę, wytwarza dobroczynny, aktywny wodór, podnosi pH i obniża ORP.

 

Jest to swego rodzaju alternatywa dla jonizatorów wody. Choć działanie Water Stick nie jest aż tak skuteczne (nie następuje podział wody na żywą i martwą, nie ma też filtracji), jest on rewelacyjnym rozwiązaniem, jeśli posiadasz jonizator w domu, a chcesz zabierać wodę alkaliczną w butelce do pracy — Water Stick pomoże zachować jej unikalne właściwości.

 

Nasze testy

Do testu użyliśmy 0,5l zwykłej wody z kranu poddanej uprzedniej filtracji (mechaniczna, węgiel aktywny, zmiękczacz wody).

Przed alkalizacją:

pH: 7,34

ORP: + 348

Po 30 minutach:

pH: 8,2

ORP: +52

Po 6 godzinach:

pH: 10,05

ORP: - 368

Czy wiesz, że...?

Zakwaszenie organizmu w pierwszej kolejności objawia się zmęczeniem i skłonnością do przeziębień.

Jeśli często czujesz się zmęczony i chorujesz kilka razy w roku, lepiej zbadaj pH krwi! Prawdopodobnie przyczyna jest łatwiejsza do zwalczenia niż myślisz!

Więcej na temat związku między zdrowiem a pH krwi przeczytasz na naszym blogu.

 

Chcesz się przekonać, czy Twój organizm jest zakwaszony, ale nie po drodze jest Ci zrobić badania krwi?

Pomoże Ci quiz:

Czy Twój organizm też jest zakwaszony?
Jeśli już wiesz dużo o wodzie jonizowanej i jej niesamowitych właściwościach zdrowotnych, teraz pewnie zastanawiasz się, jak najłatwiej ją zdobyć. Jeśli wahasz się wydać większą kwotę na profesjonalny jonizator, przetestuj działanie wody alkalicznej z pomocą Water Stick!

Water Stick szybko sprawia, że woda zyskuje właściwości zbliżone do wody jonizowanej. Nadaje on wodzie korzystny dla zdrowia, alkaliczny odczyn pH oraz ujemne ORP. Ostateczne parametry gotowej wody będą zależeć od wody, w ktorej zanurzysz Water Stick.
 

alt

 


Wniosek: 
Water Stick to dobra decyzja, jeśli chcesz wieczorem przygotować wodę na kolejny dzień. 
Jest to bardzo rewelacyjne rozwiązanie, jeśli zabierasz wodę jonizowaną do pracy i nie chcesz dopuścić, aby straciła właściwości.
Water Stick jest też dobrym rozwiązaniem dla starszych, samotnych osób, które nie piją dużych ilości wody a chcą za niewielkie pieniądze zdobyć prawdziwą, leczniczą wodę alkaliczną.
altU nas nie przepłacasz! 
Firma Global Water to bezpośredni importer — przedstawiciel producenta. Nie kupujesz od pośrednika lub domokrążcy który jutro zniknie z rynku.
Sprawdź nas!

Nasza cena jest po prostu rewelacyjna — śmiało możesz poszukać innych ofert — ten sam produkt jest oferowany nawet za ponad 360 zł.


Water Stick H01 — generator aktywnego wodoru — wykonany jest ze stali nierdzewnej. Jest to w pełni bezpieczny, higieniczny produkt wypełniony naturalnymi minerałami oraz aktywnym turmalinem i związkami nano-srebra.

Jego wydajność i czas użytkowania zależy od intensywności, ale według danych producenta zachowuje on swoje właściwości przez min 6-8 mies.  

Specyfikacja:
opakowanie wykonane ze stali nierdzewnej
wysokość: 146 mm
średnica: 17 mm
waga: 45 g


Cena za 1 sztukę - drugą otrzymasz od nas gratis!
(nie dotyczy zakupów hurtowych oraz kont z przypisanym rabatem powyżej 10%)

Charakterystyka produktu

pH10
ORP-/ -360
Sposób montażuprzenośny
Wymiary [wys. x szer. x gł.][mm]146 x 17 x 17
Waga brutto [kg]0,05

Opinie

Brak opinii w tym momecie

Napisz opinie

Generator aktywnego wodoru Water Stick

Generator aktywnego wodoru Water Stick

Water Stick - Różdżka, która zmienia zwykłą wodę w alkaliczną wodę nasyconą wodorem. Najtańszy sposób na spróbowanie wody alkalicznej o ujemnym ORP i wysokim pH

Napisz opinie